PLATOBNÉ A DODACIE PODMIENKY

Platobné podmienky

Ponúkame Vám viacero možností ako zaplatiť za objednaný tovar.

TYP PLATBY  CENA PLATBY

Platba na dobierku (Kuriérska spoločnosť SPS ) 1,20 €

CardPay – online platba platobnou kartou ZADARMO

TatraPay – online platba Tatrabanky ZADARMO

Bankový prevod ZADARMO

VIAMO – platba mobilom pri objednávke na počítači ZADARMO

VIAMO – platba mobilom pri objednávke priamo z mobilu ZADARMO

Platba na dobierku

Za tovar je potrebné zaplatiť v hotovosti pri jeho prevzatí od kuriérskej spoločnosti SPS.

CardPay – online platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány Tatrabanka. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club International. Po kliknuti na „Záväzne objednať s povinnosťou platby“ budete presmerovaní na internetovú stránku Tatrabanky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty.

TatraPay – online platba Tatrabanky

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Tatrabanky. Po kliknutí na „Záväzne objednať s povinnosťou platby“ budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení skontroluje predvyplnené údaje platobného príkazu a autorizujete platbu. Ihneď po odoslaní platby sú peniaze pripísané na náš účet.

Bankový prevod

Platba prevodom na bankový účet v tvare IBAN: SK6311 00000000 2945018989, BIC: TATRSKBX. Pri platbe je potrebné uviesť variabilný symbol = číslo objednávky, ktorý je dôležitý pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 2 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

VIAMO – platba mobilom pri objednávke na počítači

Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO. Po kliknutí na „Záväzne objednať s povinnosťou platby“ sa zobrazí QR kód ktorý slúži na uhradenie objednávky. Vo VIAMO aplikácii vo vašom mobile vyberte Platba firme a načítajte QR kód. Platbu potvrďte PIN-om. Ihneď po odoslaní platby sú peniaze pripísané na náš účet.

VIAMO – platba mobilom pri objednávke priamo z mobilu

Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO, ak nakupujete priamo z mobilu. Po kliknutí na „Záväzne objednať s povinnosťou platby“ kliknite na tlačidlo Zaplatiť cez VIAMO. Platbu dokončíte vo vašej mobilnej aplikácii VIAMO.

Dodacie podmienky

Ponúkame viacero možností ako Vám môže byť objednaný tovar dodaný. V rámci Slovenskej republiky máte na výber osobný odber vo veterinárnej ambulancii Môj veterinár, Kysak 327, 044 81 Kysak alebo  dodanie kuriérskou spoločnosťou SPS.  O vyexpedovaní zásielky budete informovaní emailom alebo sms. Doručovanie prebieha iba počas pracovných dní. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu budú spracované nasledujúci pracovný deň, teda v pondelok.

 

TYP DOPRAVY

HODNOTA OBJEDNÁVKY

CENA DOPRAVY v rámci Slovenska

Cez kuriérsku spoločnosť SPS

Doprava
0 – 3  kg4,90EUR s DPH
4 – 5 kg5,20EUR s DPH
6 – 10 kg6,10EUR s DPH
11 – 15 kg6,95EUR s DPH
16 – 20 kg7,80EUR s DPH
21 – 30 kg11,40EUR s DPH
41 – 50 kg6,20EUR s DPH

 

Osobný odber

Osobný odber na území Slovenskej republiky je možný vo veterinárnej ambulancii Môj veterinár, Kysak 327, 044 81 Kysak . Tovar je pripravený v mieste osobného odberu (počas otváracej doby) nasledujúci pracovný deň po expedovaní tovaru z nášho skladu. Objednaný tovar je potrebné prevziať do 7 pracovných dní. O stave objednávky a možnosti vyzdvihnutia zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky.

Kuriérska spoločnosť SPS

Kuriérska spoločnosť SPS Vám tovar štandardne doručí nasledujúci deň po expedovaní z nášho skladu. Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 17:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom, alebo  sms vrátane čísla objednávky. Pred doručením zásielky bude príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.

Kuriérska spoločnosť SPS s doručením do Českej republiky

Kuriérska spoločnosť SPS Vám tovar doručí na akúkoľvek adresu v rámci Českej republiky. Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 18:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Pred doručením zásielky bude príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.