Chceli by ste pomôcť vášmu zvieratku vylízať sa z rán a zároveň mať poruke účinnú dezinfekciu, ktorá nedráždi?


👉 Ošetrujete vaše zvieratko po operácii alebo po pohryzení?

👉 Máte zvieratko alergika a má ekzémy alebo iné ochorenie kože?

👉 Rana vášho zvieratka sa dlhodobo nehojí a vyzerá škaredo?

👉 Často čistíte uši a oči vášho domáceho miláčika alebo mu páchne z papuľky?

👉 Močí a zvracia vaše zvieratko po byte a potrebujete účinnú dezinfekciu?

Máme pre vás prípravok, ktorý dezinfikuje a lieči a zároveň vaše zvieratko nebude štípať a dráždiť.

Veterinol je pre vás, ak:


👉 ste chovateľom – psíka, mačičky, koňa, králika, morčaťa, rybičiek, korytnačky, papagája, hada či iného exotického alebo farmového zvieraťa.
👉 chcete mať možnosť sami doma vyriešit zdravotný problém svojho zvieratka (napr. podať mu prvú pomoc).
👉 váš miláčik trpí chronickými chorobami, ako ekzémy alebo opakované zápaly uší a očí.
👉 svoje zvieratko chcete ošetrovať prípravkom, ktorý neštípe a nebolí a ktorý zvieratá veľmi dobre prijímajú.
👉 potrebujete dezinfikovať príslušenstvo pre vaše zvieratko (misky, hrebene, hračky, mačacie toalety, prostredie, v ktorom žije, atď.)
👉 hľadáte darček pre svoje zvieratko alebo kamaráta chovateľa.


„Veterinol pre mňa vždy a všade. Veterinol je pre mňa prvá a jediná voľba pri nekomplikovaných zápaloch uší, kože, očí, poraneniach….a ako podporná terapia všade tam, kde si to situácia vyžaduje. Neštípe, nedráždi…Viem, že v prípade mojich pacientov používam prípravok, ktorý ozaj pomáha. Za mňa TOP!“

— Mobilná veterinárna lekárka – MVDr. Zuzana Poláková, PhD

Máme pre vás prípravok, ktorý dezinfikuje a lieči a zároveň váše zvieratko nebude štípať a dráždiť.


Kto stojí za produktmi Veterinol?


„Ako veterinárka neustále hľadám nové a najmä lepšie spôsoby ošetrovania zvieratiek. Nie je preto náhoda, že sa tento prípravok dostal aj do môjho hľadáčika.

Tento malý – veľký zázrak vo fľaši mi učaroval aj názvom – VETERINOL. 🙂 Posledných 10 rokov je mojím verným a nerozlučným pomocníkom na ceste veterinára a chovateľa zvierat.

Tento slovenský, ekologický, dezinfekčný a ošetrujúci prípravok mi pomohol zachrániť mnohé životy malých aj veľkých zvieracích pacientov. Získala som si nielen ich dôveru pri ošetrovaní, ale aj dôveru ich majiteľov, ktorí sú svedkami toho, ako ich zvieratko zvláda ošetrenie bez väčších problémov. Na vlastné oči vidia rýchlosť aj efektivitu hojenia.“

MVDr. Katarína Dudriková, PhD.

Čo očakávať od Veterinolu?


Neštípe a nedráždi


Aplikácia Veterinolu je jednoduchá a bezbolestná, neštípe ani po nanesení priamo na ranu. Veterinol sa používa aj do očí, uší a ústnej dutiny, a jeho aplikácia nie je nepríjemná. Prípravok neškodí prírode a vodným zdrojom a nie je toxický pre ľudí (ani deti a tehotné ženy).

Dezinfikuje aj ošetruje


Sprej sa tlakom dostáva do hlbších vrstiev pokožky a účinkuje už v momente nanesenia na ranu. Ani oblízanie zvieraťom neznižuje pôsobenie prípravku. Viete ním účinne dezinfikovať napríklad aj mačacie toalety a zároveň znižuje zápach na miestach, kde si vaši štvornožci nechtiac vykonali potrebu.

Znižuje svrbenie


Veterinol dokáže znížiť svrbenie buď prostredníctvom zničenia patogénnych baktérií na koži (najmä zlatý stafylokok) alebo prostredníctvom svojich protizápalových účinkov, konkrétne znížením aktivity napr. histamínu, ktorý sa podieľa na procese svrbenia.  

V jednu krásnu nedeľu venčila majiteľka svojho psíka Parcelka. Pri snorení v záhrade ho nečakane do nosa pohrýzol potkan. Psík bol vystrašený a ubolený a veľa krvácal. Majiteľka bola v šoku, no aj napriek tomu duchaprítomne siahla po Veterinole. Prípravok nielenže krvácanie úplne zastavil (viď foto), ale okamžite zamedzil aj pomnoženiu choroboplodných zárodkov v rane.

Po príchode na ambulanciu som vlastne nemala ani čo na práci. A Parcel nepotreboval ani antibiotiká. Ak by majiteľka nepoužila túto dezinfekciu a prišla by na ambulanciu na druhý deň, bez antibiotík by sa terapia už nezaobišla.

Koľko stojí VETERINOL?


Cena Veterinolu je 15,90 Eur. 

Veterinol je vo forme spreju s obsahom 500 ml. Cena zahŕňa poštovné a balné náklady, neplatíte už nič navyše (ani pri objednaní viacerých kusov).

Za túto cenu si môžete kúpiť 2 lístky do kina, novú blúzku alebo fľašu lepšieho vína. Alebo za túto cenu potešíte svoje zvieratko špičkovou starostlivosťou vo forme prípravku, ktorý ho nestresuje, neštípe a nezapácha. A navyše funguje ako výborná dezinfekcia.

Ešte stále váhate?


Naozaj nemáte čo stratiť. Ak zistíte, že Veterinol nie je pre vás to pravé, napíšte nám a my vám bez akýchkoľvek otázok vrátime naspäť celú sumu. Máte na to celých 30 dní odo dňa zakúpenia produktu.

Možno sa pýtate:

Naviac máme pre vás darček


Doprava zdarma

Cena za Veterinol sprej je konečná a zahŕňa poštovné a balné náklady, neplatíte už nič navyše (ani pri objednaní viacerých kusov). Doručenie zabezpečí spoločnosť 123 Kuriér.

Čo hovoria na Veterinol ostatní?


„Vrelo odporúčame tento prípravok – nielen na liečbu, ale aj ako prevenciu, neškodí ani pri možnom kontakte s ústnou dutinou, či očami. Na Veterinole je super to, že nemusíte rozmýšľať o jeho kontraindikáciách. Je vhodný pre domácich miláčikov, ako aj pre drobnochovateľov malých hlodavcov, vtáčikov, hadov, či holubov.“

— Veterinárne služby – BoldiVet – MVDr. Zuzana Boldižárová

Veterinol je ideálny prípravok na každodenné používanie v mojej terénnej praxi u koní. Používam ho na dezinfekciu kože pred operáciou a po nej, na ošetrovanie rôznych rán a na dezinfekciu nástrojov, ktoré celý deň používam.

— Veterinárne služby – BoldiVet – MVDr. Martin Boldižár, PhD.

„Áno priatelia, skutočne používame Veterinol pri každej domácej „operácii“. Neštípe, nedráždi a náš pacient nemá zbytočne poznámky. 😅 Toto chce mať doma každý chovateľ. :)“

— Radka Mládenková, chovateľka psíkov, Žilina

„Veterinol pre mňa vždy a všade. Veterinol je pre mňa prvá a jediná voľba pri nekomplikovaných zápaloch uší, kože, očí, poraneniach… a ako podporná terapia všade tam, kde si to situácia vyžaduje. Neštípe, nedráždi. Navyše s obľubou ho využívam aj v prípade vlastných emergency situácií. Keďže ho mám odskúšaný na vlastnej koži (zápaly hrdla, uší, očí, rezné rany, odreniny) viem, že v prípade mojich pacientov používam prípravok, ktorý ozaj pomáha. Za mňa TOP! „

— Mobilná veterinárna lekárka – MVDr. Zuzana Poláková, PhD., Plechotice

Prípravok Veterinol vrelo odporúčam. Používali sme ho denne na ranu – taký kožný útvar u škrečka, ktorý sa mu pri pohybe dráždil a tým krvácal a škrečok nemohol loziť. Denným používaním Veterinolu sa mu rana pomerne rýchlo scelila a útvar sa zmenšil dokonca tak, že znova lozí, z čoho máme veľkú radosť.

— Jana Klusková Szabóová, chovateľka, Košice – okolie

„Ešte váhate aký prípravok na rôzne ranky či dezinfekciu pre svoje zvieratko? Naši mačací labkáči v tom majú jasno. Vyrástli na Veterinole, je neodmysliteľnou súčasťou našej domácnosti. Veterinol nedráždi ani neštípe, ošetrovanie si naozaj užívajú.“

— OZ Mačiatka z lesa

“Veterinol je úžasná vec, skvelá dezinfekcia. Neraz som ho použila a zakaždým mal skvelý účinok. Či už pri sliepkach, keď si poranili nôžku (Veterinol napomáha rýchlemu hojeniu) alebo pri králikoch, keď potrebujem odobrať krv (vyčistenie miesta pred odberom, zastavenie krvácania). V každom smere je tento prípravok skvelý a účinný. Môžem ho iba odporúčať.”

— Blanka Galiková, Seniakovce, študent HP na UVLF Košice

Nemáte na čo čakať! Objednajte si VETERINOL hneď teraz. 🙂 

Kliknite na tlačidlo a na nasledujúcej stránke vyplňte vaše kontaktné údaje. Hneď, ako dorazí vaša platba, pošleme vám Veterinol a s ním kus lásky pre vášho domáceho miláčika. 🙂


Ako vyzerá použitie Veterinolu v praxi?


Ošetrovanie psíka Elly chovateľky Radky Mládenkovej po operácii brucha. Ďakujeme za zazdieľanie. 🙂

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom Veterinolu, neváhajte ma kontaktovať na info@veterinol.sk. Rada vám na ne odpoviem.

MVDr. Katarína Dudriková, PhD.